IQ Landia 3. B

Akce školy

IQ Landia 3. B

     Vysvědčení za první pololetí bylo rozdáno a nastal čas na odměnu. Proto vyrazila 3. B do Liberce, aby si to užila v Lunaparku, IQ Parku a na velké ohňové show. Dále také překvapení, které na děti čekalo od paní učitelky a vychovatelky za pěkná vysvědčení. Atrakce byly prima, hlavolamy a pokusy super, show byla „wow“, ale překvapení, doufaly jsme, že to nejlepší, přišlo nakonec – laser game! No, nemýlily jsme se.

     Únava byla v pozdním odpoledni znát, přesto jsme zimu, k pobavení ostatních cestujících čekajících na nádraží, zahnali za společného zpěvu rozcvičkou a „živým pexesem“. Výjimečně cestou domů v autobuse nikdo neusnul, asi i zásluhou obrazovek s hrami a filmy, které děti musely řádně prozkoumat. Pro velký úspěch to prý budeme muset zopakovat, tak za rok, již tradičně, zase v Liberci!

Alena Stránská a Eva Rajtrová


Dalši příspěvky