Kontakty na jídelnu pro školní rok 2018/2019

Vedoucí školní jídelny: Šebíková Kamila

Oddělení Vedoucí školní jídelny tel. pevná linka, mob. tel. e-mail číslo účtu  + zadejte var. symbol
 Jídelna Šebíková Kamila 284 685 855, 774 432 915 jidelna@zssutka.cz 105598088/0300

Jídelní lístek

Zobrazení jídelníčku jídelny pro neregistrované nebo nepřihlášené uživatele.
Výběr jídelny – zadejte číslo jídelny: 0439
Informace o jídelně – zobrazení informací o jídelně
Historie – zobrazí výběr měsíce a roku. Po zvolení požadovaného období se načte jídelníček ze zadaného měsíce. Pokud chcete zobrazit aktuální jídelníček, klikněte na tlačítko s názvem Aktuální jídelníček.

Strava. cz – Přihlášení

Výběr jídelny – zadejte číslo jídelny: 0439
Uživatel – zadejte uživatele pro přihlášení, označení je uživateli přiděleno v jídelně při registraci. Jsou rozlišovány malé a velké znaky.
Heslo – zadejte heslo pro přihlášení uživatele. Jsou rozlišovány malé a velké znaky.
Záložky – V přihlašovacím dialogu máte možnost vytvořit 5 záložek a pod nimi uložit údaje pro jednotlivé uživatele.