Úspěchy žáků

Školní rok 2018-2019

Druh soutěže Kolo Třída Jména Umístění
Atletický čtyřboj – dívky Obvodní kolo 8.  a 9. ročník Trávníčková, Zárubová, Motěšická, Csudaiová, Válová 4. místo
Atletický čtyřboj – chlapci Obvodní kolo 8.  a 9. ročník  Maršálek, Pavelec, Veleta, Novotný, Krejcar 2. místo
Atletický čtyřboj – chlapci Obvodní kolo 6.  a 7. ročník Klouda, Hušák, Merkulov, Vaňha, Kusák
3. místo
Přespolní běh – chlapci Obvodní kolo 6. – 7. ročník Haman, Klouda, Merkulov, Fator, Vaňha 1. místo
Přespolní běh – chlapci Obvodní kolo 8. – 9. ročník Pavelec, Novotný, Pazdera, Bartoníček, Stöckbauer 3. místo
Přespolní běh – dívky Obvodní kolo 4. – 7. ročník Novotná, Šimková 5. místo
Mini-kopaná Obvodní kolo Horák, Němec, Jaroš, Klouda, Merkulov, Fator, Haman, Novák, Dvořák, Pešek, Winter 1. místo
Přespolní běh – chlapci Pražské kolo 6. – 7. ročník Klouda, Haman, Kusák, Winter, Merkulov, Vaňha 1. místo
Stolní tenis – dívky Obvodní kolo 8. – 9. ročník Sedláčková, Sahulová, Bačkovská, Kasýková 1. místo
Stolní tenis – chlapci Obvodní kolo 7. – 9. ročník Dvořák, Fator, Novotný, Janko 1. místo

Matematická soutěž

MASO

Národní kolo 5. a 9. ročník Krejcar, Stránský, Vašíček, Mrázek 9. místo
Přírodovědecká soutěž PRAŽSKÝ PRAMEN Pražské kolo
6.ročník
Vaníček
Adámková
5. místo
10. místo
Florbal
Obvodní kolo
3. – 5. ročník
Čadil, Zetek, Mrázek, Šandera, Dvořák, Slavík, Slyvinszki, Šmejdíř, Bartoníček, Douděra, Procházka, Sova, Stojanovič, Uhlíř, Pečený, Mrázová
4. místo
Basketbal – dívky
Obvodní kolo
7. – 9. ročník
Zábranská, Němcová, Slámová, Trávníčková, Zárubová, Breinlová, Niroda, Válová, Novotná
3. místo
Basketbal – chlapci
Obvodní kolo
7. – 9. ročník Stöckbauer, Fuksa, Murphy, Feist, Kmoníček, Dvořák, Klouda, Pánek, Bláha, Hezina
5. místo
Házená – dívky
Obvodní kolo 7. – 9. ročník Zábranská, Šimková, Günterová, Válová, Novotná, Niroda, Kasýková, Breinlová, Zárubová
7. místo
Házená – chlapci
Obvodní kolo 6. – 9. ročník Feist, Fator, Klouda, Fuksa, Doleček, Maršík, Pazdera, Murphy, Maršálek
2. místo
Holešovice Challenge – soutěž v AJ
Pražské kolo
8. ročník
Petr Rudolf
2. místo
Olympiáda Aj
Obvodní kolo
7.B
8.C
Martin Richter
Petr Rudolf
4. místo
8. místo
Olympiáda Matematika
Obvodní kolo
9.B Tomáš Vašíček 1. místo
Vybíjená
MIX
Obvodní kolo
5. ročníky
Šmolíková, Hovorková, Jalová, Boučková, Luciani, Beran, Zanusso, Müller, Mrázek, Hušák, Stöckbauer, Jihlavec, Hanák, Pečený
1. místo
Olympiáda Zeměpis
Obvodní kolo

6.B

6.B

9.B

8.B

Blahunek V.

Kolářová K.

Vašíček T.

Pazdera O.

3. místo

10. místo

4. místo

8. místo

Olympiáda ČJ
Obvodní kolo
9.A
Vlčková M.
1. místo
Olympiáda ČJ
Pražské kolo
9.A
Vlčková M.
15. místo
Volejbal – dívky
Obvodní kolo
7. – 9. ročník Zárubová A., Řezníčková A., Trávníčková N., Kasýková K., Klenová V., Čapská M., Niroda V., Janková A., Urbanová E.
2. místo
Volejbal – chlapci
Obvodní kolo
7. – 9. ročník Kozák P., Feist D., Kurfiřt T., Fuksa O., Stöckbauer Martin, Dvořák L., Fator J., Klouda A., Purr D., Stöckbauer Marek
1. místo
Olympiáda CH Obvodní kolo 9.B Vašíček T. 5. místo
OVOV
Obvodní kolo
5. – 8. ročník
Hušák, Pokorný, Kolářová, Klinecká, Stöckbauer, Válová, Dvořák, Klouda, Fator, Šimková, Zábranská
2. místo
OVOV
Pražské kolo
5. – 8. ročník
Hušák, Pokorný, Stöckbauer, Klouda, Dvořák, Kolářová, Šimková 3. místo
Přehazovaná
MIX
Obvodní kolo
5. ročníky
Šmolíková, Hovorková, Jalová, Pomrová, Pečený, Zanusso, Müller, Stöckbauer, Hanák, Hušák 1. místo
BiO
Obvodní kolo

8.C

8.C

8.B

6.B

6.B

7.B

7.B

Fuksa O.

Novotná P.

Pazdera O.

Vaníček B.

Kolářová K.

Richter M.

Frýbert O.

10. místo

7. místo

8. místo

14. místo

24. místo

21. místo

26. místo

Čapkoviny (lit. soutěž)
Národní kolo
8.C
Filištein Martin
4-12. místo
Volejbal
Pražské kolo
7. – 9. ročník Kozák P., Feist D., Kurfiřt T., Fuksa O., Stöckbauer Martin, Dvořák L., Fator J., Klouda A.
1. místo
Volejbal
Národní kolo
7. – 9. ročník Kozák P., Kurfiřt T., Fuksa O., Stöckbauer Martin, Dvořák L., Fator J., Klouda A., Vecán M., Kohák Z., Dušek D.
4. místo
Pohár rozhlasu – dívky Obvodní kolo
4. – 7. ročník Slámová, Poněšická, Šimková, Zábranská, Nováková, Novotná, Wonesh, Janková, Urbanová
5. místo
Pohár rozhlasu – mladší chlapci Obvodní kolo 6. – 7. ročník Haman, Klouda, Dvořák, Pešek, Winter, Merkulov, Šimek, Bláha, Vaňha, Krameš, Ulihrach 4. místo
Pohár rozhlasu – starší chlapci Obvodní kolo 8. – 9. ročník Maršálek, Dušek, Krejcar, Pavelec, Janko, Novotný, Pazdera, Stöckbauer, Fuksa, Sarkisyan 4. místo
Volejbal MIX – Tým A Obvodní kolo 6. – 9. ročník Trávníčková N., Řezníčková A., Kozák P., Stöckbauer M., Fuksa O., Niroda V., Urbanová E., Feist T. 1. místo
Beach volejbal – dívky
Obvodní kolo
8. – 9. ročník
Trávníčková, Řezníčková, Zárubová, Klenová, Kasýková
4. místo
Beach volejbal – chlapci Obvodní kolo 8. – 9. ročník Stöckbauer, Fuksa, Kozák, Kurfiřt 2. místo
Olympiáda Matematika
Krajské kolo
9.B Tomáš Vašíček 14. místo
Matematický klokan
Obvodní kolo
9.B
7.B
Tomáš Vašíček
Ivan Merkulov
3. místo
7. místo
Pangea – matematická soutěž
Národní kolo – finále

5.A

5.A

6.B

6.B

9.B

Jan Tichota

Vojtěch Pečený

Václav Blahunek

Bartoloměj Vaníček

Tomáš Vašíček

15. místo

20. místo

26. místo

29. místo

2. místo

Pythagoriáda – matematická soutěž
Obvodní kolo

5.A

7.B

8.B

Vojtěch Pečený

Ivan Merkulov

Ondřej Pazdera

1. místo

10. místo

10. místo