Slavnost 1. čtení 1. A

Akce školy

Celý rok jsme pilně trénovali čtení a společně se těšili na tento den. Odpoledne jsme se sešli s rodiči u nás ve třídě. Zazpívali jsme jim, každý z nás přečetl několik neznámých vět z příběhu o čertech, přednesli jsme s pohybovým doprovodem básně o číslicích a rodiče museli uhádnout připravené hádanky. Na závěr jsme se rozloučili částí písně Barbora píše z tábora. A už se pomalu připravujeme na zábavný čas prázdnin.

Karla Drahokoupilová


Dalši příspěvky