Zrušení dne otevřených dveří a změna termínu zápisu do 1.ročníku

Novinkypro rodičepro žáky

Vážení rodiče našich budoucích prvňáčků,\r\n\r\nomlouvám se, ale jsem nucen Vám oznámit,  že plánovaný den otevřených dveří  naší školy , který se měl konat 21.3.2020, je  v době karantény bez náhrady zrušen.\r\n\r\nDále měníme termín zápisu do 1. ročníku k základnímu vzdělávání . Vzhledem k nejistotě dní příštích je původní termín 6.a 7.4. 2020 zrušen. Zápis jsme odložili na konec dubna v tomto termínu:\r\n\r\n27.4. 2020 (pondělí) od 14 hodin do 18 hodin\r\n\r\n28.4. 2020 (úterý) od 14 hodin do 17 hodin\r\n\r\nJe nutné dodat – pokud se nic mimořádného v nově určených termínech nestane. Sledujte, prosím, naše webové stránky.  Jestli je dnes něco velmi nejistého, pak jakékoliv plánování.\r\n\r\n \r\n\r\nMgr. Zbyněk Drozda\r\n\r\nředitel školy


Dalši příspěvky