Zpráva pro rodiče o pochybení při výdeji obědů

pro rodiče

Vážení rodiče,\r\n\r\ndnes došlo ve školní jídelně k výjimečné situaci, se kterou jsme se ještě nesetkali. Ve vydávané sekané našli tři paní učitelky a pan učitel malé kousky kovu ( 3 až 4 mm, zřejmě hliníku). Po oznámení této skutečnosti paní vedoucí školní jídelny byla učiněna opatření, která měla zamezit dalšímu výdeji nevyhovující sekané. Byla zlikvidována právě vydávaná várka a tři pracovnice jídelny každý plátek zbývající sekané vizuálně i hmatem před výdejem zkontrolovaly. Podle toho, že nikdo další před oznámením, ani po něm s podobným nálezem nepřišel, lze konstatovat, že opatření kuchyně byla úspěšná.  Přesto jsem se rozhodl vás informovat pro případ, že by se nějaké zažívací potíže u vašich dětí projevily. Za vzniklou situaci se vám, vážení rodiče,  paní vedoucí školní jídelny i já omlouváme.\r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy\r\n\r\n22.1.2019


Dalši příspěvky