Změna v hygienických opatřeních pro žáky 2.stupně

Změna v hygienických opatřeních pro žáky 2.stupně naší školy od 18.9.2020

na základě Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k nošení roušek s účinností od 18. 9.2020 – tedy od zítřka – je povinné nošení roušek na naší škole nejen ve společných prostorách, ale i při vyučování v učebně. Toto opatření platí jen pro žáky 2.stupně. Vybavte proto, prosím, již na zítra své děti minimálně dvěma rouškami, abychom mohli toto nařízení realizovat.

Pro žáky 1.stupně tato povinnost neplatí. Děti mohou být i nadále po posouzení učitele v učebně při výuce bez roušek.

Podrobné vysvětlení dalších kroků, které souvisejí s tímto opatřením, zatím není na stránkách MŠMT dostupné.

Po zveřejnění podrobností Vás budeme informovat o konkrétní aplikaci případných dalších nařízení hygieniků v naší škole.

Buďte zdrávi,

Zbyněk Drozda, ředitel školy