Změna v hygienických opatřeních pro žáky 2.stupně

Novinkypro rodičepro žáky

Změna v hygienických opatřeních pro žáky 2.stupně naší školy od 18.9.2020\r\n\r\nVážení rodiče,\r\n\r\nna základě Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k nošení roušek s účinností od 18. 9.2020 – tedy od zítřka – je povinné nošení roušek na naší škole nejen ve společných prostorách, ale i při vyučování v učebně. Toto opatření platí jen pro žáky 2.stupně. Vybavte proto, prosím, již na zítra své děti minimálně dvěma rouškami, abychom mohli toto nařízení realizovat. \r\n\r\nPro žáky 1.stupně tato povinnost neplatí. Děti mohou být i nadále po posouzení učitele v učebně při výuce bez roušek.\r\n\r\nPodrobné vysvětlení dalších kroků, které souvisejí s tímto opatřením, zatím není na stránkách MŠMT dostupné. \r\n\r\nPo zveřejnění podrobností Vás budeme informovat o konkrétní aplikaci případných dalších nařízení hygieniků v naší škole.\r\n\r\nBuďte zdrávi, \r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy\r\n\r\n17.9.2020


Dalši příspěvky