Zavedení střídavé výuky na II. stupni naší školy

Novinkypro rodičepro žáky

Vážení rodiče,\r\n\r\nna základě usnesení vlády České republiky z 8. 10. 2020 č. 1 s účinností od 12. října do 25. října 2020 se zavádí u II. stupně naší základní školy střídavá výuka. Toto opatření sníží počet žáků ve škole a umožní nám lépe zajistit po dobu čtrnácti dní prevenci nákazy ve škole.\r\n\r\nStřídavá výuka bude v příštích dvou týdnech organizována takto:\r\n\r\nOd 12. 10 do 16. 10. 2020 bude pro žáky 6. a 7. ročníků probíhat výuka ve škole dle rozvrhu. Žáci 8. a 9. ročníků budou doma – vyučování bude zajištěno na dálku (distančně).\r\n\r\nOd 19. 10 do 23. 10. 2020 se výuka žáků 8. a 9. ročníků bude odehrávat ve škole, 6. a 7. ročníky budou doma – vyučovat se bude na dálku (distančně).\r\n\r\nDistanční výuka je pro žáky II. stupně povinná.\r\n\r\nV případě, že se dítě nezúčastní výuky z důvodu nemoci, návštěvy lékaře aj., zákonný zástupce musí dítě řádně omluvit dle běžných pravidel.\r\n\r\nŠkolní jídelna je pro žáky II. stupně v době vyučování na dálku přístupná, je možné odebrat oběd od 11.00 hod. do 11.30 hod. Zájem o stravování v rychlém průzkumu u žáků 8. a 9. ročníku nebyl, a proto byly všem strávníkům obědy na příští týden odhlášeny. Jestliže zájem o obědy v době výuky na dálku individuálně bude, je nutno se v pondělí 12.10.2020 ke stravování přihlásit.\r\n\r\nPro žáky I. stupně se nic nemění – výuka se koná ve škole. Rovněž provoz školní družiny a školní jídelny je zachován v běžném režimu. Výjimku tvoří  plavání, konání kroužků organizovaných ve škole (jazykové kroužky, kroužky školní družiny) a  organizovaných sportovních činností (SK Kometa). Tyto aktivity jsou do odvolání pozastaveny.\r\n\r\nBuďte zdrávi.\r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy\r\n\r\nV Praze 9.10.2020


Dalši příspěvky