Výlet do IQlandia

GalerieNovinkypro žáky

Výlet 7.B: IQlandia

Dne 22.června jsme vyrazili na Černý Most, abychom autobusem Student Agency dojeli do Liberce. Student Agency nabízí možnost sledování filmů, seriálů a hraní her, horkou čokoládu zdarma a další zábavu, proto nám cesta utekla rychle.

V Liberci jsme nějakou dobu zjišťovali kudy jít, ale díky pár spolužákům, kteří v IQlandii už byli na prvním stupni, jsme tam trefili.

V IQlandii  jsme prošli například „jádro Země“, které vedlo do expozice věnované pravěku. Ve stejném patře jako vesmír byla nová „ Top Secret“ expozice, kde jsme si mohli zkusit, jaké to je být tajným agentem. Sledovali jsme kamery v místnosti, procházeli mezi lasery, měnili si hlas, odposlouchávali jednotlivé v místnosti…

U lidského těla jsme si povídali se známým robotem, který IQlandii reprezentuje, zkoušeli, jak moc dokážeme ječet nebo jsme viděli obrovský model srdce.

Přízemí bylo věnované vodě. Hned u vchodu je tablet, na který něco nakreslíte a to se pak zobrazí ve stříkané vodě před tím.

Venku jsme se pokropili vodou a jezdili na tobogánu.

Po cestě zpět na autobus jsme si koupili zmrzlinu a zastavili se u liberecké radnice s kavárnou Praha.

Zapsala: Šárka Mrázová


Dalši příspěvky