Stávka pedagogů 6.11.2019

Novinkypro rodičepro žáky

Stávka pedagogů 6.11.2019\r\n\r\nVážení rodiče, dnes odpoledne jsem byl informován zástupci pedagogického sboru, že se významná většina učitelů ve středu 6.11.2019 zapojí do stávky – zaměstnanci nebudou na pracovišti. Proto jsem učinil toto opatření:\r\n\r\nVyhlášení volného dne ředitelem školy\r\n\r\nŘeditel školy vyhlásil dle § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., školského zákona v platném znění, na 6. 11. 2019 volný den (tzv. „ředitelské volno“).\r\n\r\nVolný den byl vyhlášen zejména z organizačních a technických důvodů (stávka zaměstnanců).\r\n\r\nVzhledem k tomu, že stávkují i vychovatelky, bude zcela uzavřena i školní družina.\r\n\r\nObědy budou pro všechny žáky na tento den odhlášeny automaticky.\r\n\r\nVyučování ani provoz není možné zajistit – škola bude uzavřena.\r\n\r\nV Praze dne 4. 11. 2019\r\n\r\nMgr. Zbyněk Drozda,\r\n\r\nředitel školy


Dalši příspěvky