ŠKOLNÍ ZÁJEZD 2018

Novinkypro žáky

ŠKOLNÍ ZÁJEZD 2018\r\n\r\nVe dnech 7-9.6.2018 jsme my, žáci 9. třídy, byli na výletu v areálu Březová. Po dlouhé cestě, na které jsme málem ztratili jednu spolužačku, jsme dojeli na místo a ubytovali se v chatkách. Už ten samý den jsme si zkusili lukostřelbu a sblížili jsme se při týmových aktivitách. Večer většina z nás hrála fotbal a potom jsme se chystali ke spánku, v čemž nám lehce překážela hlasitá hudba z diskotéky a otravně kvákající žáby.\r\n\r\nDruhý den jsme se rychle probrali dávkou adrenalinu na freefallu. Lezli jsme po horolezecké stěně i po lanovém centru. Jeli jsme na koni a měli jsme vodit poníka. Pro toho však byla mnohem zajímavější tráva než běh s námi. Skákali jsme na bungee trampolínách, na nafukovací trampolíně a stihli jsme si dvakrát zajít do bazénu. Také jsme si zkusili bitvu s měkčenými zbraněmi (larp).\r\n\r\nTřetí den už jsme byli unavení, ale i tak jsme se s chutí pustili do dalších aktivit. Nejprve jsme jezdili na raftech, poté jsme si díky paintballu nadělili mnoho modřin a nakonec jsme si prošli ještě jednu stezku v lanovém centru. Celou dobu pobytu jsme se navzájem podporovali, za což nás náš instruktor Nathaka (my jsme mu ale říkali Kaťata) i paní učitelky chválili. Domů jsme si s sebou sice odvezli pár menších zranění, ale hlavně hodně nezapomenutelných zážitků.\r\n\r\nEliška Košatková, žákyně 9.tř


Dalši příspěvky