ŠKOLNÍ MIKINY A TRIČKA KE 100. VÝROČÍ ČSR

ŠKOLNÍ MIKINY A TRIČKA KE 100. VÝROČÍ ČSR

Vážení spolužáci, vážení rodiče !

Před čtyřmi lety naši bývalí spolužáci připravili projekt mikin ke 40. výročí založení školy.

My žáci 8. A  9.tříd jsme pro vás připravili  limitovanou edici triček a mikin v barvách státní vlajky ke 100. výročí založení ČSR.

Obrázek mikin v plné kvalitě.

Dětem budou rozdány lístečky s objednávkou triček a mikin. Tyto lístečky prosím vyplňte podle vzoru, který najdete níže a pošlete je po dětech do školy k objednání a zaplacení.

Mikina stojí 450 Kč.

Tričko stojí 250 Kč.

Pokud máte zájem o větší počet mikin nebo triček, tak na rub lístečku čitelně napište počet mikin, velikost a barvu mikin navíc, které chcete objednat.

Objednávky prosím odevzdávejte spolu s penězi organizačnímu týmu nejpozději do 2. 11. 2018 (děti obdrží potvrzení o převzetí částky) Zkouška mikin a triček bude možná v pátek 26.10 2018 7:00-8:00 a od 11:40 do 15:15

Objednávání triček a mikin není povinné!!!

V případě dotazů kontaktujte náš organizační tým na e-mail mikiny@zssutka.cz , prosíme vás, napište do předmětu jméno vašeho dítěte a třídu, aby koordinátoři objednávek tříd v tabulce věděli, o koho se jedná.

koordinátoři pro třídy
Klára Novotná a Bruno Novotný 8.B 7.A 7.B 7.C 6.C
Klára Kasýková a Hana Flenerová 8.B 8.A 8.B 8.C 6.B
Aneta Motešická a Zdeněk Kohák 8.A 5.B 4.A 5.A 4.B
Adéla Hojková a Adéla Pšeničná 8.A 3.B 6.A 3.C zaměstnanci
Marie Chocholoušová a Eliška Sedláčková 9.A 3.A 9.A 1.C 2.A
 Adéla Bačkovská a Klára Kameníková 9.A/9.B 2.B 9.B 1.A 1.B

Objednávání triček a mikin není povinné!!!

Vzor objednacího lístku