Rozdělení žáků 1. ročníku do tříd 1. A a 1. B

Novinkypro rodiče

Vážení rodiče,\r\n\r\nve školním roce 2021/2022 budou v 1. ročníku otevřeny 2 třídy.\r\n\r\nTřídní učitelkou 1. A bude paní učitelka Mgr. Markéta Srpková, třídní učitelkou 1. B bude paní učitelka Mgr. Eva Rajtrová\r\n\r\nSeznamy tříd obsahují pouze registrační čísla, která byla žákům přidělena při zápisu k základnímu vzdělávání. V případě ztráty či zapomenutí registračního čísla kontaktujte vedení školy (e-mail: rambouskova@zssutka.cz, telefon: 284 685 856 l. 35, 774 432 909).\r\n\r\nInformace k zahájení školního roku budou zveřejněny v posledním srpnovém týdnu.\r\n\r\nPřejeme Vám a Vašim dětem vydařené léto a těšíme se na shledanou v září!\r\n\r\nMgr. Eva Rambousková, zástupce ředitele pro I. stupeň\r\n\r\nSeznam žáků 1. A (Mgr. Markéta Srpková) – registrační čísla \r\n\r\nSeznam žáků 1. B (Mgr. Eva Rajtrová) – registrační čísla\r\n\r\n 


Dalši příspěvky