Reportáž našich žákyň

Novinkypro rodičepro žáky

Reportáž našich žákyň bude vysílat Český rozhlas Plus a Radiožurnál 12. ledna 2020 \r\n\r\n \r\n\r\nV rámci projektu Příběhy našich sousedů se v letošním školním roce podařilo natočit týmu žákyň z  9.B  v  Českém rozhlase  reportáž o panu Viktoru Spoustovi, který se podílel na světové premiéře „Žebrácké opery“ Václava Havla.\r\n\r\nPracovní tým tvoří: Hana Flenerová, Klára Kasýková, Alžběta Štarmanová, Klára Novotná a Iva Guliková.\r\n\r\nSkvělá zpráva je, že  pan Mikuláš Kroupa –  ředitel o. p. s. Post Bellum , vedoucí projektu Paměť národa a spolupracovník Českého rozhlasu si reportáž o panu Spoustovi  vybral do nedělního vysílání 12. ledna pro pořad PŘÍBĚHY 20.STOLETÍ.\r\n\r\n12.1. – Český rozhlas Plus  ve 20:05\r\n\r\n12.1. – Radiožurnál ve 21:05\r\n\r\nV březnu 2020 tým děvčat vystoupí před publikem a výsledky své práce představí veřejnosti a odborné porotě v  kulturním domě Krakov, Praha 8.\r\n\r\n \r\n\r\nMarie Malimánková


Dalši příspěvky