Provoz školy 25.-29.1. 2021

pro rodičepro žáky

Vážení rodiče,\r\n\r\npřestože poslední informace MŠMT k provozu škol je formulována k dnešku 22. 1. 2021, předpokládám, že bude omezen vstup žáků do školy v příštím týdnu od 25. 1. do 28. 1. stejně jako dosud.\r\n\r\nPrezenční výuka bude probíhat jen v 1. a 2. ročníku, ostatní žáci se budou dále vzdělávat na dálku dle distančních rozvrhů.\r\n\r\nV nastaveném provozu zůstává i školní družina a školní jídelna.\r\n

    \r\n

  1. 1. proběhla pedagogická rada, na níž bylo uzavřeno hodnocení žáků za 1. pololetí tohoto školního roku.
  2. \r\n

\r\nVe čtvrtek 28. 1. 2021 dostanou pololetní vysvědčení jen žáci 1. a 2. tříd. \r\n\r\nOstatním žákům 3. až 9. tříd, kteří do školy na prezenční výuku chodit nemohou, pololetní vysvědčení zatím nelze vydat. Tito žáci vysvědčení nedostanou.  Třídní učitel Vašeho dítěte Vám 28. 1. 2021 místo vysvědčení pošle jeho obsah ve formě pololetního přehledu hodnocení v jednotlivých předmětech. Vysvědčení za této situace nelze žákovi vzdělávanému na dálku 28. 1. osobně předat. Nelze je ani individuálně ve škole vyzvednout v následujících dnech distančního vzdělávání.  Dle pokynu MŠMT bude žákům vydáno vysvědčení nejpozději tři dny po návratu do školy.\r\n\r\nV pátek 29. 1. 2021 jsou pro všechny žáky pololetní prázdniny – prezenčně ani na dálku se výuka nekoná.\r\n\r\nBuďte zdrávi.\r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy\r\n

    \r\n

  1. 1. 2021
  2. \r\n


Dalši příspěvky