Pozor, aktuální oznámení! V pondělí 27.9.2021 je vyhlášen den ředitelského volna – žáci nepůjdou do školy.

Novinkypro rodičepro žáky

Vážení rodiče,\r\n\r\ndnes došlo ve škole k havárii části vodovodního řadu. Provoz školy je do pátku zajištěn, děti do školy mohou normálně přijít. V pátek ale začne oprava, která potrvá do začátku příštího týdne. Jsem tedy nucen vyhlásit v pondělí 27.9. den ředitelského volna. Vím, že je to oznámení náhlé, ale předpoklad, že nepoteče v části školy minimálně do úterý voda, je reálná.\r\n\r\nV den ředitelského volna 27.9. bude škola uzavřena.\r\n\r\nPro rodiče, kteří nemohou své děti nechat samotné doma, bude zajištěna školní družina od 8.00 hod. do 15.00 hod.\r\n\r\nŠkolní jídelna nebude vařit, obědy budou všem žákům automaticky odhlášeny. Doporučujeme dětem, které přijdou do školní družiny, aby měly s sebou větší svačinu.\r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy\r\n\r\n22.9.2021


Dalši příspěvky