Od 2.11.2020 pokračuje dále vyučování na dálku

Novinkypro rodičepro žáky

Vážení rodiče,\r\n\r\npředpoklad, že se do školy vrátí alespoň žáci prvního stupně, se kvůli stále se zhoršující epidemiologické situaci nenaplnil.\r\n\r\nPodle vyjádření nového ministra zdravotnictví z poslední tiskové konference žáci prvního i druhého stupně do školy 2. listopadu 2020 nenastoupí. \r\n\r\nVzdělávání žáků bude tedy od začátku příštího týdne dále pokračovat v již nastavené distanční podobě. Na prvním stupni především denní  výuka s paní učitelkou třídní, na 2.stupni vyučování jednotlivých předmětů podle distančního rozvrhu.\r\n\r\nŠkolní družina je nadále uzavřena.\r\n\r\nBuďte zdrávi.\r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy\r\n\r\n30.10.2020\r\n\r\nRozvrh distanční výuky 6A\r\n\r\nRozvrh distanční výuky 6B\r\n\r\nRozvrh distanční výuky 6C\r\n\r\nRozvrh distanční výuky 7A\r\n\r\nRozvrh distanční výuky 7B\r\n\r\nRozvrh distanční výuky 7C\r\n\r\nRozvrh distanční výuky 8A\r\n\r\nRozvrh distanční výuky 8B\r\n\r\nRozvrh distanční výuky 8C\r\n\r\nRozvrh distanční výuky 9A\r\n\r\nRozvrh distanční výuky 9B\r\n\r\nRozvrh distanční výuky 9C


Dalši příspěvky