Navštěva psího útulku

Novinkypro rodičepro žáky

7.A navštívila psí útulek

V pátek 13. ledna jsme vyrazili do psího útulku v pražské Troji. Cestou tam jsme se prošli Drahanským údolím a zpět jsme jeli přívozem do Sedlce a vlakem na Nádraží Holešovice. Do útulku jsme přinesli různé laskominy a žáci a žákyně se rozhodli věnovat část svého výdělku z vánočního jarmarku na pomoc opuštěným pejskům.

Reakce žáků gramaticky upravila

Olga Kocúrková, třídní 7.A

Velmi mě bavila cesta přívozem, i když byla krátká. Pejsků mi bylo líto, ale viděli jsme, že se mají dobře. Nejvíc v útulku se mi líbil had. (Julie T.)

Nejvíc na výletu se mi asi líbila cesta přívozem a vlakem, byl to krásný zážitek. (Beáta Š.)

Na výletě do psího útulku se mi líbilo, jak hezky se o psi starají a že tam chovají i želvy. (Kačka B.)

Výlet do psího útulku se mi hodně líbil. Psi mám rád, jednoho máme doma, takže mě zajímalo, jak se o ně starají a jak se v útulku mají. Hned bych si nějakého vybral a vzal domů. (Matyáš M.)

Výlet byl skvělý. V útulku jsem ještě nikdy nebyla, a tak jsem byla překvapená tím, jak to tam vypadá a funguje. Jsem ráda, že jsme jim věnovali ty peníze, a doufám, že jim to pomůže. Pejsci byli krásní, ale některých mi bylo líto. (Markéta M.)

Výlet do útulku se mi moc líbil. O psy je dobře postaráno. Jsem ráda, že takové útulky existují. (Viktoria K.)

 Mně se tam líbilo, zajímavé na tom bylo, že se na taková místa jen tak nedostanu. Nejvíce mě zaujali plazi. (Jan J.)

 V útulku jsem byla poprvé. Líbilo se mi, jak nás tam ta paní provázela. A zajímavé mi přišly ty obří pračky. V té první místnosti s pejsky to bylo dobré, ale v těch dalších mi jich bylo líto. A cítila jsem se nekomfortně a docela se mi motala hlava z toho pachu. (Leontýna R.)

Moc se mi líbila zvířata v útulku. (Honza D.)

 Výlet se mi moc líbil, jak pejsci, tak vlak. Bylo to hezky zorganizované a zaujalo mě, že pejsci mají venku výběhy a že chodí každý den ven na 30minutovou procházku. Celkově se o ně hezky starají. (Luisa B.)

 Moc se mi líbilo v útulku. Bylo skvělé, že jsme se mohli jít podívat do prostor, kam bychom se asi jinak nemohli podívat. Dostali jsme super trička. (Vanessa V.)

Útulek se mi líbil, bylo vidět, že se tam o pejsky starají hezky. (Eliška H.)

Tento den se mi velmi líbil. Nejvíce se mi ale líbila návštěva útulku. Na to, že byl pátek třináctého, tak úplně super. (Šimon F.)

Výlet byl skvělý. Pejsci byli moc hezcí. (Adam S.)

Líbilo se mi, že paní nám dala prostor na otázky. Mohli jsme se podívat do všech prostorů útulku a také nám dala trička. (Nella B.)

Výlet se mi moc líbil. V útulku to bylo velmi poučné, příběhy pejsků byly zajímavé. I v zákulisí útulku bylo hodně zvláštních a zajímavých informací. Bylo to opravdu hezké. (Jakub S.)

Bylo to super. Ti pejsci byli krásní. Moc jsem si to užil. (Dan Č.)

V útulku se mi to moc líbilo. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí. A skvělá byla taky cesta tam a nazpět, kdy jsme jeli vlakem. (Kačka R.)

Výlet do útulku se mi moc líbil, pejsci byli roztomilí a paní, co nás prováděla útulkem, byla moc hodná. Také se mi líbil nápad jet přívozem. Byl to opravdu povedený výlet:) (Jonáš K.) 


Dalši příspěvky