Matematické akce a úspěchy

pro žáky

Matematické akce a úspěchy ve školním roce 2018/19\r\n\r\n \r\n\r\nPřírodovědný klokan (otázky z matematiky, fyziky, přírodopisu a zeměpisu\r\n\r\npro žáky 8. a 9. tříd)\r\n\r\n \r\n\r\nProjekt Ve světě matematických aplikací: Kurz Šifrování v dějinách a Pravděpodobnost kolem nás: Na víkendový pobyt v Pardubicích byly vybrány Hana Flenerová a Barbora Čápová z 8.B\r\n\r\n \r\n\r\nMaFIn:\r\n\r\nSoubor přednášek z matematiky, fyziky a informatiky, které připravují studenti Dopplerova gymnázia\r\n\r\n \r\n\r\nMatematická olympiáda: Tomáš Vašíček z 8.B: 14. místo v krajském kole\r\n\r\n \r\n\r\nMatematický klokan:\r\n\r\nTomáš Vašíček  9.B : 109 bodů: 3.místo v hodnocení obvodu\r\n\r\nIvan Merkulov  7.B: 105 body byl na 6.místě v hodnocení obvodu\r\n\r\nTomáš Brouček  5.B: 112 bodů\r\n\r\nJan Tichota 5.A :108 bodů\r\n\r\nVojtěch Pečený 5.A: 108 bodů\r\n\r\nFilip Uhlíř  4.B: 101 bodů\r\n\r\n \r\n\r\nPythagoriáda:\r\n\r\nVojtěch Pečený  5.A: 1.místo v obvodním kole\r\n\r\n \r\n\r\nMaSo:\r\n\r\nCelorepubliková matematická soutěž, kterou pořádají studenti MatFyz\r\n\r\nNa podzim družstvo ve složení Tomáš Vašíček, Jirka Krejcar, Michal Stránský, Matouš Mrázek získali 9. místo\r\n\r\n \r\n\r\nPangea:\r\n\r\nFinále :  Tomáš Vašíček, 9.B: 2.místo\r\n\r\nJan Tichota,  5.A : 15.místo\r\n\r\nVojtěch Pečený,  5.A: 20.místo\r\n\r\nVáclav Blahunek,  6.B: 26.místo\r\n\r\nBartoloměj Vaníček,  6.B: 29.místo\r\n\r\n \r\n\r\nMgr. Šolcová Kateřina\r\n\r\n


Dalši příspěvky