Informační systémy školy – přístupy

Novinkypro rodičepro žáky

Vážení rodiče a milí žáci,

informace o využívaných školních informačních systémech naleznete na stránkách zš: https://zssutka.cz/sis/

Jestliže jste naši školu navštěvovali i v předchozím roce, všechny přístupy, které jste si nastavovali, by měli být funkční. Pokud potřebujete obnovit přístup do některého informačního systému, postupujte prosím dle instrukcí na stránkách školy: https://zssutka.cz/sis/

 Přístupy do GC (školní email – google classroom) jsem již žákům rozdal. V případě, že jste přístupové údaje neobdrželi, dejte mi, prosím, vědět na malknecht@zssutka.cz. Školní email (přístup do GC) je vytvářený pouze pro žáky naší školy.

 Přístup do eŽK (portal.dmsoftware.cz  nebo skolaonline.cz) budu žákům (4. – 9. ročníky) rozdávat začátkem následujícího týdne.  Registrační údaje pro rodiče nově nastoupivších žáků (1. – 9. ročníky) budu elektronicky rozesílat dnes (pátek 9.9.2022),  nebo na začátku příštího týdne. Každý uživatel má svůj vlastní přístup. Tzn., že žák má žákovský účet a rodiče mají každý svůj vlastní rodičovský účet. Pro přístup rodičů do eŽK důrazně doporučuji využívat rodičovský účet. Registrační údaje pro nově nastoupivší žáky (žákovské účty) 1. – 3. ročníku vygeneruji na požádání na adrese (malknecht@zssutka.cz).

Žáci od 4. do 9. ročníku budou v průběhu září v hodinách Informatiky seznámeni s prací v prostředí GC i eŽK. 

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit prostřednictvím el. pošty: malknecht@zssutka.cz

Petr Malknecht


Dalši příspěvky