Informace školní jídelny

Jídelnapro rodičepro žáky

Vážení strávníci, rodiče, žáci

Kdy se přihlásit ke stravování?

V případě přihlášení nového strávníka se můžete přihlásit již v srpnu, dle uvedených dnů a časů.

Vždy je lepší předem napsat email nebo se tel. domluvit.

Absolvují v daných dnech 28.8. + 29. 8. školení, tedy v práci budu, ale ne celý den.

Ostatní dny dle rozpisu.

Úhrada stravné na září 2018

Nezapomeňte včas uhradit stravné…nejdéle do 15. srpna na měsíc září 2018.

Pokud se nebudete první dny stravovat je potřeba se přes nový stravovací systém  www.strava.cz včas odhlásit.

Jak se přihlásit?

Stejně jako dříve – zadáte č. jídelny 0439, uživatelé a heslo. Heslo si můžete ponechat nebo změnit na své, které si budete pamatovat. Tímto bude váš účet plně zabezpečen.

Ukázka systému při přihlášení. Pokud kliknete na kolonku informace, uvidíte základní vaše údaje.

JÍDELNA VIS PLZEŇ – STRAVA. CZ

ZDE ROZKLIKNĚTE INFORMACE A NÁPOVĚDU!!

Nápověda

Návod přihlášení na strava.cz

Vítejte na stránkách pro objednávání stravy naší jídelny.

Pro pokračování zvolte jednu z voleb v horní části obrazovky.

Od 3. září se v jídelně mění nový stravovací program Vis Plzeň.

Přihlašovat se do vašeho účtu budete přes www.strava.cz  (místo bývalého systému www. e- jídelníček.cz).

Co se změní?

Nic nemusíte měnit  – pouze přihlášení v případě sourozenců je potřeba mít na každé dítě 1 účet strávníka (není možné mít obě děti na 1 účtu) – každý strávník má svůj účet z bezpečnostních důvodů.

Všechny přihlašovací údaje, účet, var. symbol, čipy zůstává stejné.

Co nám nový systém přinese?

Budete mít možnost svůj účet obsluhovat i na dálku bez přítomného počítače a mít vždy po ruce informace o vašem účtu a stravování vašeho dítěte např. –  odhlásit stravné přes aplikaci v mobile, denní zpráva zda se vaše dítko stravovalo, čipovalo….

Pozitiv je dost a bude jenom na Vás, zda je budete chtít využít. Během měsíce září budou pozitiva vyvěšena na web. stránce  školní jídelny, vestibulu a na nástěnce v jídelně.

Vzhledem k informacím a propojení jídelny se strávníkem potřebuje jídelna vaší emailovou adresu, tel. kontakt.

Pokud jste neodevzdali přihlášku ke stravování do konce června 2018, prosím vyplňte a odevzdejte 1 týden v září u okénka vedoucí školní jídelny. Někteří strávníci, kteří docházejí delší dobu do ZŠ, prosím dodat přihlášku, pokud nedodali do konce června. Zkontrolujte, zda má jídelna všechny informace.

Pokud jste změnili přes prázdniny adresu, kontakt, č. – nahlaste vedoucí školní jídelny změnu.

Uvádějte při platbě vždy platný var. symbol strávníka – pomůže správně platbu přiřadit. Ověřte, zda máte správný var. symbol na účtu strávníka  www.strava.cz

Krásný zbytek léta,

vedoucí školní jídelny Kamila Šebíková

Úřední hodiny, nový strávník, přihláška ke stravování, ukončení stravování