Informace pro rodiče 20.11.2020

Novinkypro rodičepro žáky

Vážení rodiče,\r\n\r\ntento týden ve středu se vrátili do školy žáci 1. a 2. ročníku.\r\n\r\nPodle posledního vyjádření ministra školství se ale návrat dalších žáků zatím nekoná.\r\n\r\nPokud se nic nezmění, tak se žáci 3.,4. a 5. tříd společně s deváťáky vrátí bez omezení od 30. 11. 2020.\r\n\r\nŽáci 6.,7. a  8.tříd se vrátí ve zvláštním režimu docházky – týden budou ve škole, týden doma.\r\n\r\nDo 30.11.2020 se tedy prezenční výuka týká jen 1.a 2. tříd. Stále platí nastavená zpřísněná hygienická pravidla i organizační opatření ze dne 12.11.2020.\r\n\r\nPro ostatní žáky (3. – 9. tříd) zatím pokračuje zavedené povinné vzdělávání distančním způsobem. Přítomnost žáka vzdělávaného na dálku ve škole je umožněna jen formou individuální konzultace.\r\n\r\nŠkolní družina a školní jídelna jsou v provozu.\r\n\r\nVeškeré zájmové kroužky a mimoškolní aktivity jsou nadále zastavené.\r\n\r\nBuďte zdrávi.\r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy\r\n\r\nV Praze, 20.11.2020


Dalši příspěvky