Informace o zařazení nově přijatých žáků a žáků 6. ročníků

Novinkypro rodičepro žáky

Vážení rodiče,\r\n\r\npro orientaci v zařazení žáků do nově vzniklých tříd 6. A, 6. B a 6. C, a dále žáků, kteří přestupují do naší školy z jiných základních škol, využijte informace zveřejněné ve vestibulu školy. Jmenný seznam žáků není možné zveřejnit v tomto prostředí (webové stránky).\r\n\r\nDo třídy 6. A byli zařazeni žáci, kteří v minulém školním roce navštěvovali třídu 5. A, dále nově přijatí žáci.\r\n\r\nTřída 6. B byla sestavena z žáků zařazených do třídy s rozšířenou výukou matematiky.\r\n\r\nTřída 6. C byla sestavena z žáků, kteří v minulém školním roce navštěvovali třídu 5. B, dále nově přijatí žáci.\r\n\r\nInformace je možné získat také u vedení školy (I. stupeň Mgr. Eva Rambousková, II. stupeň Mgr. Dana Čihařová).\r\n\r\n \r\n

    \r\n

  1. září 2020 budou nové žáky očekávat třídní učitelé ve vestibulu školy v 7:40 hodin.
  2. \r\n


Dalši příspěvky