Informace k domácímu vyučování na dálku (distančnímu studiu)

Novinkypro rodičepro žáky

Vážení rodiče,\r\n\r\nnaše škola zvolila pro dobu uzavření škol pro žáky následující systém vyučování na dálku.\r\n\r\nZákladní způsob domácího vyučování :\r\n

    \r\n

  1. Každý týden pošleme Vašim dětem témata  a zadání domácího vyučování. Pošleme je na Vaši mailovou adresu, abyste byli informováni o tom, co by děti měly doma dělat. Žádáme  Vás o spolupráci v předávání úkolů a v dohledu nad jejich plněním.
  2. \r\n

  3. Zadání je posíláno z jedné školní adresy, případné dotazy k zadání nesměřujte na ni – jde jen o distributora centrálně soustředěných domácích úkolů. Jakékoliv konzultace  s vyučujícími jednotlivých předmětů veďte Vy i Vaše děti jen  přes  služební mailovou adresu učitelů. Kontakty na všechny učitele naleznete na: https://www.zssutka.cz/ucitele/ V případě, že nebudete plně rozumět zadání domácí přípravy,  obraťte se, prosím, na konkrétního učitele, od kterého příprava je. Název souboru bude vždy obsahovat třídu, předmět a učitele, který konkrétní předmět vyučuje.
  4. \r\n

\r\nDalší možnosti domácího vyučování na dálku navazující na základní způsob:\r\n\r\nKaždý učitel bude individuálně podporovat domácí vyučování na dálku. Je dál na něm, jakým způsobem to bude. Mnozí vyučující ve svém předmětu mohou obohatit základní způsob i dalšími možnostmi předávání informací, (nástěnka třídy, videokonference atp.). Opět platí, že metody vyučování jsou  plně v kompetenci jednotlivých učitelů – stejně jako ve škole. Protože jde o individuální způsob dálkové výuky, s případnými dotazy se obracejte přímo na konkrétního učitele.\r\n\r\nTechnické zajištění domácího vyučování na dálku zajišťuje pan učitel Malknecht.\r\n\r\nProstřednictvím webových stránek budete informováni, pro které třídy byly v konkrétní vlně materiály zaslané, pokud Vám přípravy nebudou doručeny, obratťe se prosím na pana učitele Malknechta (malknecht@zssutka.cz), který Vám bude přípravy hromadně rozesílat.\r\n\r\nPokud budete mít problémy s otevřením některých dokumentů, obraťte se také na pana učitele Malknechta.\r\n\r\nPrvní vlna rozesílání domácích příprav proběhne dnes 13.3.2020.\r\n\r\nPetr Malknecht\r\n\r\n&\r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy


Dalši příspěvky