Informace k domácímu vyučování na dálku (distančnímu studiu)

Novinkypro rodičepro žáky

Vážení rodiče,

naše škola zvolila pro dobu uzavření škol pro žáky následující systém vyučování na dálku.

Základní způsob domácího vyučování :

  1. Každý týden pošleme Vašim dětem témata  a zadání domácího vyučování. Pošleme je na Vaši mailovou adresu, abyste byli informováni o tom, co by děti měly doma dělat. Žádáme  Vás o spolupráci v předávání úkolů a v dohledu nad jejich plněním.
  2. Zadání je posíláno z jedné školní adresy, případné dotazy k zadání nesměřujte na ni – jde jen o distributora centrálně soustředěných domácích úkolů. Jakékoliv konzultace  s vyučujícími jednotlivých předmětů veďte Vy i Vaše děti jen  přes  služební mailovou adresu učitelů. Kontakty na všechny učitele naleznete na: https://www.zssutka.cz/ucitele/ V případě, že nebudete plně rozumět zadání domácí přípravy,  obraťte se, prosím, na konkrétního učitele, od kterého příprava je. Název souboru bude vždy obsahovat třídu, předmět a učitele, který konkrétní předmět vyučuje.

Další možnosti domácího vyučování na dálku navazující na základní způsob:

Každý učitel bude individuálně podporovat domácí vyučování na dálku. Je dál na něm, jakým způsobem to bude. Mnozí vyučující ve svém předmětu mohou obohatit základní způsob i dalšími možnostmi předávání informací, (nástěnka třídy, videokonference atp.). Opět platí, že metody vyučování jsou  plně v kompetenci jednotlivých učitelů – stejně jako ve škole. Protože jde o individuální způsob dálkové výuky, s případnými dotazy se obracejte přímo na konkrétního učitele.

Technické zajištění domácího vyučování na dálku zajišťuje pan učitel Malknecht.

Prostřednictvím webových stránek budete informováni, pro které třídy byly v konkrétní vlně materiály zaslané, pokud Vám přípravy nebudou doručeny, obratťe se prosím na pana učitele Malknechta (malknecht@zssutka.cz), který Vám bude přípravy hromadně rozesílat.

Pokud budete mít problémy s otevřením některých dokumentů, obraťte se také na pana učitele Malknechta.

První vlna rozesílání domácích příprav proběhne dnes 13.3.2020.

Petr Malknecht

&

Zbyněk Drozda, ředitel školy


Dalši příspěvky