Hromadné rozesílání

Novinkypro rodičepro žáky

Vážení rodiče,\r\n\r\ndnes jsem rozeslal patnáctou vlnu příprav.\r\n\r\nPatnáctá vlna zahrnovala třídy: 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 7A, 7B, 7C, 8A, 8B, 8C, 9A, 9B, 9C.\r\n\r\nPokud Vaše dítě navštěvuje některou z uvedených tříd a email Vám nedorazil, dejte mi prosím vědět na malknecht@zssutka.cz\r\n\r\nRozesílání příprav je upraveno na jednu vlnu za týden (vždy v pondělí, rozesílat začínám kolem 10 hodiny od prvních ročníků). Příští vlna je naplánována na následující pondělí 18.5.2020.\r\n\r\nDŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ\r\n\r\nRád bych upozornil na to, že některým ze zákonných zástupců jsou zprávy ze školy doručovány do složky označované jako promoakce, hromadná, SPAM, nevyžádaná atp. Prosím Vás tedy v této době i o kontrolu těchto složek, případně o zařazení našich adres mezi bezpečné odesílatele.\r\n\r\nHodně zdraví.\r\n\r\nPetr Malknecht


Dalši příspěvky