Doporučení školy ke koronaviru

Novinkypro rodičepro žáky

Doporučení školy ke koronaviru\r\n\r\nVážení rodiče, zákonní zástupci žáků,\r\n\r\načkoliv není důvod k panice, je mou povinností před nástupem dětí do školy z jarních prázdnin apelovat na Vaši přiměřenou opatrnost v souvislosti s možným šířením onemocnění způsobené koronavirem.\r\n\r\nPosuďte, prosím, zda se u Vašeho dítěte  neprojevují sebemenší příznaky onemocnění (zvýšená teplota, tělesná slabost, kašel, rýma apod.). Pokud by tato situace nastala, dovoluji si Vás požádat o to, aby Vaše dítě zůstalo doma.\r\n\r\nPokud se vracíte ze zahraniční dovolené z oblastí se zvýšeným rizikem nákazy nebo se odtud vrátili Vaši příbuzní nebo blízcí, zvažte věc ještě odpovědněji.\r\n\r\nPro Vaši  lepší informovanost zveřejňujeme, na základě doporučení Městské části Praha 8, i odkaz na vyjádření odborníků.\r\n\r\nhttps://www.praha8.cz/Dulezite-varovani-Ministerstva-zdravotnictvi-k-soucasne-situaci-1.html\r\n\r\nDěkuji za ohleduplnost a pochopení.\r\n\r\nZbyněk Drozda, ředitel školy\r\n\r\n28.2.2020\r\n\r\n 


Dalši příspěvky