Doporučení školy ke koronaviru

Doporučení školy ke koronaviru

Vážení rodiče, zákonní zástupci žáků,

ačkoliv není důvod k panice, je mou povinností před nástupem dětí do školy z jarních prázdnin apelovat na Vaši přiměřenou opatrnost v souvislosti s možným šířením onemocnění způsobené koronavirem.

Posuďte, prosím, zda se u Vašeho dítěte  neprojevují sebemenší příznaky onemocnění (zvýšená teplota, tělesná slabost, kašel, rýma apod.). Pokud by tato situace nastala, dovoluji si Vás požádat o to, aby Vaše dítě zůstalo doma.

Pokud se vracíte ze zahraniční dovolené z oblastí se zvýšeným rizikem nákazy nebo se odtud vrátili Vaši příbuzní nebo blízcí, zvažte věc ještě odpovědněji.

Pro Vaši  lepší informovanost zveřejňujeme, na základě doporučení Městské části Praha 8, i odkaz na vyjádření odborníků.

Děkuji za ohleduplnost a pochopení.

Zbyněk Drozda, ředitel školy

28.2.2020