DÁRKY DO DOMOVA SENIORŮ

DružinaGalerie

DÁRKY DO DOMOVA SENIORŮ

Před Vánocemi se naše školní družina rozhodla věnovat dárečky Domovu seniorů, s kterým již delší dobu spolupracuje naše paní asistentka. Potěší oko i duši a dědouškům a babičkám vykouzlí snad alespoň na chvilku úsměv na tváři……..

Renata Fryčová, vedoucí ŠD

—————————————–

Milá paní Dufková a děti ze ZŠ Na Šutce,

Ráda bych vám všem poděkovala za krásná přání a dárečky, které do našeho zařízení paní Dufková dnes doručila. Naším klientům udělají  velkou radost pod stromečkem a pomohou jim tak zpříjemnit vánoční čas, který zde prožívají.

Přejeme vám, s celým našim kolektivem, krásné prožití vánočních svátků a mnoho zdraví, radosti a úspěchů v novém roce.

Mgr. Jitka Měřičková, MLJ
Sociální pracovnice

Sociální a ošetřovatelské služby Praha 8 – SOS Praha 8

 


Dalši příspěvky